Klantenservice

Weet je het even niet meer?

Antwoorden op de meest gestelde vragen

Al bijna twintig jaar hét merk met onafhankelijk platform rond Harry Potter en Fantastic Beasts. Centraal staat deze website. Daarnaast maken we nieuws, achtergrondartikelen, podcasts en beheren we de rpg en community Kings Cross.

Kings Cross is de rpg van PotterDome. Meld je aan, laat je sorteren en betreedt de magische wereld van De Jongen Die Bleef Leven.

Via ‘Tip de redactie’ kun je contact met ons opnemen. Let wel: wij zijn geen Juice-kanaal dus roddels en dergelijke mag je achterwege laten.

Ja. Die onafhankelijkheid wordt gewaarborgd door een redactiestatuut en Raad van Advies. Daarnaast is onze onafhankelijkheid ook in ons concept gewaarborgd: wij tekenen het verhaal ‘rond het universum van De Jongen Die Bleef Leven’. Dat is breder dan de franchise alleen; we schrijven dus ook over onderwerpen uit ‘de scene’. Als Belgian Potterheads weer eens een event organiseert, hebben we daar vast wel ruimte voor. Tegelijkertijd kunnen we ook kritisch zijn.

In de regel geldt bij PotterDome: binnen vijf werkdagen in huis. Mocht je na die vijf werkdagen nog niks ontvangen hebben, stuur dan een ticket. Houdt bij correspondentie altijd je ticketnummer bij de hand!

Neem gerust contact op met ons. Tips voor de redactie kun je insturen via het contactformulier, overige vragen via een ticket. Als je lid van Kings Cross bent, kun je contact opnemen met de community redacteuren.